Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > ANTRENAMENT
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 29-04-2004, 19:04   #1
Unregistered

noi batranele?

Buna Ziua tuturor,sunt incepatoare,chiar nestiutoare,sunt batrana si am burta.Muschii sunt pierduti pe undeva prin grasime,pielea imi atarna,iar fundul abia se zareste.Cum incep remodelarea?Vorbind serios acum,am 42 ani,1.80,65 kg.Am acasa bicicleta,gantere,roller,vointa de a-mi reliefa muschii deficitari la picioare,maini,fese si de a elimina stratul de grasime de 5 cm din jurul taliei.Imi pot permite sa cumpar si suplimente ,numai ca am nevoie de un program.Ma ingras repede,slabesc si mai repede.Va multumesc Lulu
  Reply With Quote
Old 30-04-2004, 12:20   #2
Dr.S.Damian

Pentru cineva care nu are niste cunostinte anterioare in domeniul fitness-ului este destul de dificil de sintetizat in cateva cuvinte ceea ce are de facut in asemenea situatie. Cel mai bun lucru ar fi sa mergeti la o sala unde sa invatati exercitiile, modul corect de executie, greutatile folosite. Eventual, daca sunteti din Bucuresti ma puteti cauta.
Asta ca sa nu lucrati "dupa ureche".
In linii mari: bicicleta in fiecare zi si exercitii cu greutati pentru toate grupele musculare de 3 ori pe saptamana.
  Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules