Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > FITNESS PENTRU FETE
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 05-10-2012, 22:32   #1
Ionutzmc
Registered User

Buna!

Ma numesc Roberta am 21 de ani si sunt prietena lui Ionutzmc si am decis sa postez de la el ca sa nu mai fac alt cont...Am 169 cm 66 kg, marimile mele sunt 90(pentru ca am spatele lat nu e de la sani ) - 92- 97 ( dar de la fund nu vreau sa dau jos nimic....) deci singura mea problema ar fi abdomenul si colaceii... daca este necesar ca sa va faceti o idee pot sa uploadez o poza....ce ma intereseaza pe mine este sa imi recomandati suplimente pentru slabit si o dieta...

Tin sa specific ca si eu faca sala de o saptamana si ma tin de ea....

Multumesc!

Daca am procedat gresit ca am postat de pe contul prietenului meu imi cer scuza si am sa trimit si eu o cerere de cont!
Ionutzmc is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2012, 19:52   #2
Lukian
Registered User

Send a message via Yahoo to Lukian
Ca si suplimente momentan iti recomand doar L-carnitina 2-3g pe zi, Omega complex si un complex de vitamine si minerale pana iti pui la punct dieta, apoi poti spori usor rezultatele cu un fat burner, insa fara sa faci totul corect vei da banii degeaba pe burner...

Diete nu iti va recomanda nimeni pe forum deoarece o dieta eficienta pt tine va trebui sa fie una personalizata iar acest lucru face cineva cu competente in nutritie.
Poti sa rasfoiesti forumul la rubrica nutritie sa vezi ce raspunsuri au primit si alte fete in situatia ta, iar la mine pe blog daca doresti sa te documentezi gasesti 2 articole despre cum sa slabesti.

Numai bine !
Old 07-10-2012, 00:21   #3
Ionutzmc
Registered User

Mersi mult lukian.... am facut comanda de 50 de pliculete...si restu mai vad eu....ne mai auzim....Mersi mult inca o data
Ionutzmc is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 06:01   #4
Cristian Neagu
Registered User

Cristian Neagu's Avatar

Da ai procedat gresit ca ai postat de pe contul prietenului, pentru ca se va face mereu confuzie.Fa-ti si tu cont, ca nu este greu, astfel vei primi raspunsurile mai usor si se va intelege clar ca esti fata si primesti sfaturi ca atare.

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules