Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > ORICE ALTCEVA
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 22-05-2007, 21:41   #1
Blondu'
Registered User

Exclamation Pt. domnul doctor, sau cine altcineva mai stie sa-mi raspunda

Salut, sunt un baiat de 20 de ani si de aproximativ 7 ani, mi-a aparut ceva la testicolul stang. E vorba de venele(ce se afla in scrot) ce ies din testicul. Cum ziceam am observat asta acum vreo 7 ani, intr-o dimineatza cand am simtit k sunt umflate, si numai cele de la testicolul stang. La pipait seamana cu venele afectate de varice ca sa zic asa. Se observa si cu ochiu liber nu numai la pipait. Si curios atunci cand stau pe spate nu am nimica, numai cand stau in picioare. De durut nu ma doare numai uneori si nici atunci nu e o durere insuportabila(o durere ca si cum m-ar intepa cineva cu un ac in zona aia). Nu am bagat in seama chestia asta, defapt am bagat, dar nu m-am dus la un medic pan acuma. Asa am fost de mic, nu stiu de ce evit tot timpu sa merg la medic. Am hotarat sa va scriu deoarece am mai citit pe site mesajele altor persoane si m-am cam speriat. Va rog sa-mi raspunde-ti la intrebare, sa-mi spune-ti ce am, ce ar trebui sa fac, si daca ar putea sa se agraveze ceea ce am. Va multumesc anticipat
Blondu' is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2007, 18:17   #2
guliver
Registered User

guliver's Avatar

Cel mai bun sfat este sa lasi rusinea la o parte si sa te duci la un doctor.

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules