Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > NUTRITIE
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 07-01-2007, 14:58   #1
andoseg
Registered User

Bla Bla bla . Afinitati si infinitati. . Am o intrebare si ma astept sa mi se raspunda de sus sau chiar deloc ca de altfel cum mi s-a mai intamplat in martie 2006 , cand am intrebat pe dl docteour, ca mi s-a umflat putin partea din stanga a coastelor si domnia sa mi-a dat un raspuns care mai ca avea putin si radea,destul de stanjenitor . sa trecem peste formalisme . Fac miscare (spun miscare pt ca nu cred ca se poate numi "culturism" pt ca nu ma indop cu proteine si nu ma dedic f. mult acestui sport cum o fac cei de performanta) fac miscare de 3 ani . Da , sunt tipul ectomorf cu cateva "amprente" de mezomorf.Pot spune ca arat destul de bine pt tipul meu somatic am si poze ,oricum neinteresant.Tot acest timp am lucrat f rar picioarele, si abdomen si mai rar. In ultimele 2 luni am inceput sa lucrez si abdomen (1data/saptamana) si sa mananc mai regulat anume mai putin si mai des.Da,intr-adevar rezultatele nu au intarziat sa apara,partea laterala a abdomenului cum ii zic unii "colacei" intr-adevar mi s-a mai diminuat ceea ce ma bucura,s-a diminuat si partea abdominala cuprinsa intre buric si pectorali insa este acea portiune imediat sub buric. ei bine portiunea asta nu vrea deloc sa cedeze . ce as putea face ? m-am gandit sa incerc cu creme ce au in continutul lor carnitina am vazut astfel de produse pe piata , insa nu prea am incredere in ele.cardio daca fac iarasi degeaba pt ca de obicei eu lucrez intens indiferent ce grupa lucrez , si transpir f mult mai ales vara . plus ca petreceam 15-20 min intense la sacul de box pana nu mai aveam putere si pot sa spun ca stormceam apa din tricou.Orice as face partea aceasta nu vrea sa dea inapoi. Ce as putea face ? Am si o poza in care se vede mai clar despre ce vb daca pot posta sa stiti despre ce este vorba o sa o fac.
andoseg is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2007, 19:26   #2
Dr.S.Damian
doctor

Dr.S.Damian's Avatar

Parca ti-am mai raspuns odata la mesajul asta...
Dr.S.Damian is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules