Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > NUTRITIE
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 02-07-2005, 20:49   #1
dragos dragos

d-le doctor

1In primul rand sa traiti d-le doctor,numelemeu este dragos dragos si am o mare nelumurire care ma framanta mai tot timpul.trag de fiare de 4ani de zile si inainte faceam 5antrenamente pe saptamana,pana m-am invatat am redus la 4 apoi la trei.in tot acest timp am luat continuu suplimente nutritive cu proteine si carbohidrati.problema este ca de un an de zile din cauza ca timpul numi-aq mai permis ,am redus antrenamentele la doua sedinte de antrenament pe luna,cam la doua-trei zile distanta unul de altul si in tot acest timp am continuat sa iau mereu,inclusiv in zilele de pauza 2g/kgcorp de proteine.am crescut mult ,avand in vedere ca abia am 20 de ani si sunt ca tip somatic ectomorf in procent de85-90%,dar mi-este frica ca nu cumva sa patesc ceva probleme interne de sanatate interne la organe???merg la sala,trag iau proteine si in zilele de pauza iau si apoi dorm.s-ar putea sa am probleme?
2stiti cumva daca antihistaminicele(ALERID MAI PRECIS),prescrise de medficul meu de familie ,are vreo legatura cu antrenamentul meu si cu fiarele??va multumesc.
  Reply With Quote
Old 05-07-2005, 10:28   #2
Dr.S.Damian

1. In principiu, nu are ce sa ti se intample (decat lucruri bune). Totusi, macar odata pe an, fa-ti analizele uzuale si mergi sa te vada medicul de familie (asta trebuie sa o faca oricine).
2. Nu are nici o legatura.
  Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules