Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > SEX
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 12-01-2008, 14:20   #31
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Originally Posted by BASIL NUSS
ai vedea ca buna ta crestere nu valoreaya nimic in tarile nord africane si arabe.o privire unei femei poate atrage moartea.
MAFIA. Stie cineva ce inseamna si unde s-a nascut cuvintul?

N-am cum sa vad asa ceva.Tarile enumerate de tine nu se afla pe lista punctelor mele de atractie.
Cuvantul, din ce-mi aduc aminte vine din latina (nu stiu termenul latin) si este un sunet sau ansamblu de sunete care au un unul sau mai multe sensuri.
Old 12-01-2008, 14:28   #32
cezzz
Registered User

cezzz's Avatar

Imi cer scuze pt felul cum am redactat postul meu dar din anumite cauze eream supersurescitat si numai gandeam lucid nu sunt nici misogin si nu am nimic cu femeile ci doar cu anumite pustoaice... rog intelegere Multam`
Old 12-01-2008, 15:09   #33
BASIL NUSS
Banned

corsica.
Mort aux francaises introduis abusive.
Imi plac corsicanii,mindrii si orgoliosi.ei nu ma plac pt ca sint francez,si le pun bete in roate la bastia,la inchisoare.
BASIL NUSS is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 15:13   #34
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Originally Posted by BASIL NUSS
corsica.
Mort aux francaises introduis abusive.
Imi plac corsicanii,mindrii si orgoliosi.ei nu ma plac pt ca sint francez,si le pun bete in roate la bastia,la inchisoare.

Esti roman
Old 12-01-2008, 16:59   #35
ioanna
Registered User

Quote:
Originally Posted by cezzz
Imi cer scuze pt felul cum am redactat postul meu dar din anumite cauze eream supersurescitat si numai gandeam lucid nu sunt nici misogin si nu am nimic cu femeile ci doar cu anumite pustoaice... rog intelegere Multam`

e ok. ma miram, pareai pana atunci un tip matur si echilibrat si eu sunt f furioasa pe acele pustoaice si daca ar fi dupa mine, le-as da cu capul de pereti sa se trezeasca. numai la sala cate fandosite vin....vai de capu meu....unele rup fiarele, transpira si sangele din ele, si altele vin cu fite de mari doamne. nu-s in stare nici chilotii sa si-i cumpere singure........
ioanna is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 18:09   #36
cipriansabin
Registered User

cipriansabin's Avatar

Quote:
Originally Posted by ioanna
e ok. ma miram, pareai pana atunci un tip matur si echilibrat si eu sunt f furioasa pe acele pustoaice si daca ar fi dupa mine, le-as da cu capul de pereti sa se trezeasca. numai la sala cate fandosite vin....vai de capu meu....unele rup fiarele, transpira si sangele din ele, si altele vin cu fite de mari doamne. nu-s in stare nici chilotii sa si-i cumpere singure........
pai sunt niste increzute ! asta datorita aspectului fizic bun si al baietilor care le tot ridica in slavi ! cred ca toti le cad la picioare ! sincer mie nu mi plac asemea specimene de fete.
cipriansabin is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 18:19   #37
ioanna
Registered User

daca barbatii n-ar mai beli ochii si n-ar mai pune botu la asemenea monumente de ....hai sa fim indulgenti si sa le spunem "femele", ele nu s-ar mai simti buricul pamantului....eu personal le urasc fandoselile, felul in care isi invart parul pe deget, cum mesteca guma cu gura deschisa, cum privesc de sus pe toata lumea, cum se fardeaza de zici ca a venit circul in oras si mentalitatea de taranca ce a nimerit din greseala in civilizatie, si pe care la cat sunt de idioate, le sustin cu inversunare fara a se indoi o clipa ca de fapt ideile lor sunt ale unor curve ratate. nici macar de curve nu sunt bune. nu le suport! nici voi n-ar trebui sa le mai cantati intruna...una pe hi5 zicea: "sunt perfecta, sunt inteligenta si frumoasa...va place? asa-i ca sunt buna?" si toti barbatii: "wowwwww, esti superba.....wow" nu-ti vine sa le faci operatie pe creier de curiozitate sa vezi ce ascund asemenea japite de o prostie inimaginabila? eu sunt curioasa de mor.....
Old 12-01-2008, 18:51   #38
rebel
Registered User

rebel's Avatar

HM. Imi place sa insotesc jumtatea la cumparaturi
Old 12-01-2008, 18:56   #39
ioanna
Registered User

si cred ca daca sta doar o ora, nici nu o sa ti se mai para o corvoada
Old 12-01-2008, 18:57   #40
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Originally Posted by cipriansabin
pai sunt niste increzute ! asta datorita aspectului fizic bun si al baietilor care le tot ridica in slavi ! cred ca toti le cad la picioare ! sincer mie nu mi plac asemea specimene de fete.

Oricine apreciaza un fizic placut, nu fi ridicol. Cum se comporta e treaba lor.Poti sa le admiri exteriorul doar si sa treci mai departe.Ele vor ramane cu ifosele si lookul iar tu cu privitul si o alegere mai buna. Parerea ca toti le cad la picioare ramane doar o parere.Mie-mi plac, is nostime.
Sunt multe care nu-s atat de proaste. Sunt doar constiente ca arata bine dar nu au stapanirea de sine necesara sa nu se dea in stamba.cand se uita cineva la ele devin stangace, isi gasesc tot felul de hartiute de rupt sau lucruri de facut care se poate sa le puna intr-o lumina proasta.
Old 12-01-2008, 18:58   #41
ioanna
Registered User

Quote:
Originally Posted by rebel
Oricine apreciaza un fizic placut, nu fi ridicol. Cum se comporta e treaba lor.Poti sa le admiri exteriorul doar si sa treci mai departe.Ele vor ramane cu ifosele si lookul iar tu cu privitul si o alegere mai buna. Parerea ca toti le cad la picioare ramane doar o parere.Mie-mi plac, is nostime.
Sunt multe care nu-s atat de proaste. Sunt doar constiente ca arata bine dar nu au stapanirea de sine necesara sa nu se dea in stamba.cand se uita cineva la ele devin stangace, isi gasesc tot felul de hartiute de rupt sau lucruri de facut care se poate sa le puna intr-o lumina proasta.

inseamna ca esti norocos-n-ai dat peste jeguri cu un 'fizic' placut......eu am dat. si brusc, fizicul placut dispare, cand domnisoara resp deschide gura. erau fete frumoase si ingrijite, dar proaste de bubuie...si pe langa asta, ca nu era de ajuns, erau si increzute....si jigneau fara vreo rezerva

Last edited by ioanna : 12-01-2008 at 19:05.
Old 12-01-2008, 19:06   #42
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Sunt totusi ... femei.
Nu le poti avea pe toate.Sa fii si foarte frumoasa, si desteapta si cu bani si de succes si masina si casa si ...
Ar fi barbat
Old 12-01-2008, 19:08   #43
ioanna
Registered User

si voi sunteti...barbati...sau nu?! de ce puneti botul la vrajelile lor? ca au un aspect placut? admirati-le si gata......mai mult nu merita sa va osteniti....alte fete ar merita, dar nu cele care cred ca totul li se cuvine si n-au ridicat un ac in viata lor.

daca ar fi o lege sa le interzica prostia, cred ca trei sferturi din muieri ar intra la parnaie. si cred ca tot atatia barbati le-ar urma cred ca o sa propun o hotarare de lege ))
Old 12-01-2008, 19:11   #44
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Nu stiu cati pun botul.Asa cum exista curve feminine asa exista si curve masculine.Poate dau doar impresia ca pun botul ca sa obtina ceea ce urmaresc.Se completeaza perfect unul pe celalalt.Amandoi perfizi, falsi, gretosi ... cine se aseamana se aduna. Se merita unul pe celalalt.Nu cred ca au viata usoara impreuna
Old 12-01-2008, 19:12   #45
ioanna
Registered User

minciuna nu dureaza, falsitatea nici atat....cand scopul e atins, mastile cad.
Old 12-01-2008, 19:13   #46
ioanna
Registered User

Quote:
Sunt totusi ... femei.
Nu le poti avea pe toate.Sa fii si foarte frumoasa, si desteapta si cu bani si de succes si masina si casa si ...
Ar fi barbat

sau ar fi o femeie fara barbat
Old 12-01-2008, 19:13   #47
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Degeaba mai cad.Raul a fost facut cineva a iesit in castig
Old 12-01-2008, 19:18   #48
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Nu exista femei fara barbat. Chiar si prosituatele.Sunt nascut crescut in Constanta.Adolescenta mi-am petrecut-o in dicoteci si cluburi. Cunosc o groaza de specimene.De aceea vorbesc atat de usor despre ele. Dupa ce se satura se marita.Vine vreo gasca de pe dincolo, care nu-i stie si nu prea are cum sa-i afle trecutul si ... ak ei e.ii toarna un copil si gata.Sa nu uitam italienii.Ei nu-s prosti.Ei is ca si curvele de la noi (sai ma rog, de oriunde); ard bani pe femei si tampenii toata viata apoi vin in Ro isi iau una care inca mai arata bine, necontand ce statut are si ... gata. Familia fericita.Ce-si primeste ea dupa aia si ce viata are el ... nu mai discutam.Cert e ca nimeni nu ramane singur decat daca asta vrea.Si trebuie sa fii incapatanat tare sa ramai singur.Sa te stradui.Nu exista sa nu-ti cada cu tron.Fie ca esti femeie, foe ca esti barbat.
BTW, nu-s norocos. Doar atent si extrem de selectiv

Last edited by rebel : 12-01-2008 at 19:23.
rebel is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 19:54   #49
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Femeia nu se poate limita mai ales cand e vorba de cumparaturi.Deci nici ca barbat nu poti pune o limita rabdarii tale.Daca vrei sa stea mai putin va trebui sa te autoconvingi ca va sta mai mult.Am probat o metoda de a merge la cumparaturi si de a o face sa plece mai repede acasa fara sa-si dea seama.Sunt curios cand isi da seama
Old 12-01-2008, 20:34   #50
cipriansabin
Registered User

cipriansabin's Avatar

Smile

Quote:
Femeia nu se poate limita mai ales cand e vorba de cumparaturi.Deci nici ca barbat nu poti pune o limita rabdarii tale.Daca vrei sa stea mai putin va trebui sa te autoconvingi ca va sta mai mult.Am probat o metoda de a merge la cumparaturi si de a o face sa plece mai repede acasa fara sa-si dea seama.Sunt curios cand isi da seama
sper sa nimerim niste partenere de treaba ,fara fitze. astea cu pretentii te aduc la sapa de lemn.
cipriansabin is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 23:14   #51
ioanna
Registered User

Quote:

eu stau o ora la cumparaturi. oare e mult? sa ma limitez la mai putin?
Old 13-01-2008, 00:15   #52
cipriansabin
Registered User

cipriansabin's Avatar

e perfect 1 ora e acceptabil ! m-am considerat odata smeu si i am zis la o colega ca rezist sa merg la cumparaturi cu fetele.atunci ia m-a invitat la cumparaturi,zis si facut.am mers in bega dar primele 10 min au fost ok dar cand am ajuns la raionul de bikini si cand am vazut ca il ia pe fiecare in parte si era ditamai suportul in care erau bikinii m-a luat rau ) a observat ca deja nu mai am stare si a inceput sa zambeasca usor,si a dat seama ca is varza.
Old 13-01-2008, 06:19   #53
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
sper sa nimerim niste partenere de treaba ,fara fitze. astea cu pretentii te aduc la sapa de lemn.

Eu sper sa fie cel putin ca pana acum Am 27 de ani si doar relatii de lunga durata. 4 la numar. Nu stiu ce intelegi prin "fite" dar daca intelegem acelasi lucru, eu unul sunt de acord cu ele.Mai ales ca vin de la persoana iubita. De multe ori cand se alinta si isi stramba gurita ca vrea ceva si TU faci nazuri ca NU, nu inseamna ca-s fite, desi poate fi interpretat si asa. E alint. Si mie-mi place cand se alinta si uneori si cand intrece masura cu alintul.E in firea lor si noi barbatii avem nevoie de treaba asta
Old 13-01-2008, 06:28   #54
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Originally Posted by ioanna
eu stau o ora la cumparaturi. oare e mult? sa ma limitez la mai putin?

Am sa te rog sa nu mai dai replay-uri posturilor mele decat daca e absolut necesar sau daca se intampla sa dau replay vreunui post de-al tau..Si asta pana am sa ajung sa fiu egalul tau.
Pentru ca m-ai intrebat, am sa-ti raspund cum cred eu ca trebuie facut si cum fac de altfel.

Statul la cumparaturi depinde de cum a fost programat: inopinant sau cu ceva timp in urma.La cel inopinant nu prea poti sa stai mult.Gandeste-te cum ar fi sa vina sa te ia prietenul de la munca si apoi sa va abateti pe la un pub sa vada ce se intampla la un meci. Stai cat e nevoie, iei repede ce ai de luat, pleci acasa. Stiu ca intrand in magazin iti vine sa pui mana si pe aia si pe cealalta si stai ca am vazut mai incolo si aia, totusi ... Cand e programata treaba atunci trebuie sa te inarmezi cu rabdare/Cantitati industriale.Spun asta pentru ca se intampla ca el sa aiba rabdare sa umbli si sa colinzi si el sa se sature dar sa nu arate(cu totii stim ce inseamna o femeie intr-un magazin), iar cand tu ai terminat, el sa doreasca sa colinde ca si-a adus aminte de cine stie ce. Si atunci o sa trebuiasca sa-l astepti si chiar sa fi placuta cu el chiar daca tu ai obosit si nu mai ai chef.El a facut asta pt tine, va trebui sa strangi din fund si dinti si s-o faci si tu pt el.
Pot dezbate subiectul la nesfarsit.Nu cred ca toti sunt interesati asa ca am sa ma limitez la atat.
Old 13-01-2008, 06:41   #55
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
e perfect 1 ora e acceptabil ! m-am considerat odata smeu si i am zis la o colega ca rezist sa merg la cumparaturi cu fetele.atunci ia m-a invitat la cumparaturi,zis si facut.am mers in bega dar primele 10 min au fost ok dar cand am ajuns la raionul de bikini si cand am vazut ca il ia pe fiecare in parte si era ditamai suportul in care erau bikinii m-a luat rau ) a observat ca deja nu mai am stare si a inceput sa zambeasca usor,si a dat seama ca is varza.

Raionul de lenjerie intima e preferatul meu. Si asta pentru ca imi place sa arate bine atat pe dinafara cat si pe dedesupt.Imi place sa ma intrebe, sa-mi ceara pareri depre material, cum ar sta pe ea, ce as zice daca isi ia ... nu mai zic mai departe. Imi place cand ne admira celalalte persoane de sex feminin aflate in raion, imi place fata vanzatoarei cand ea e deja la casa si eu vin din spate cu un pachet de tampoane in mana si spun "puneti-l si pe asta", cand ajung in fata si cer anticonceptionale si tot sirul de pensionari, inghesuiti in farmacie, incep sa chicoteasca si sa se strambe, sa se uite lung ...

Daca vreti sa scapati repede de cumparaturile femei fiti atenti ce nu-i place in raionul respectiv. De aici cred ca va descurcati.N-am de gand sa va fac viata usoara.Doar fiecare barbat are ceva de femeie in el.Mai mult sau mai putin
Old 13-01-2008, 11:05   #56
ioanna
Registered User

Quote:
Eu sper sa fie cel putin ca pana acum Am 27 de ani si doar relatii de lunga durata. 4 la numar. Nu stiu ce intelegi prin "fite" dar daca intelegem acelasi lucru, eu unul sunt de acord cu ele.Mai ales ca vin de la persoana iubita. De multe ori cand se alinta si isi stramba gurita ca vrea ceva si TU faci nazuri ca NU, nu inseamna ca-s fite, desi poate fi interpretat si asa. E alint. Si mie-mi place cand se alinta si uneori si cand intrece masura cu alintul.E in firea lor si noi barbatii avem nevoie de treaba asta

ai dreptate, astea nu sunt fite, sunt alinturi. si eu mai fac asa si stiu ca-i plac iubitului meu. ciprian insa s-a referit la alt gen de fitze, cred ca ceva in genul a ceea ce am descris eu. alea sunt absolut 'bestiale'......
Old 28-03-2008, 13:04   #57
ClaudiuUu
Registered User

ClaudiuUu's Avatar

pe fete / femei le atrage indiferentza .. dar nu regizata

Last edited by ClaudiuUu : 28-03-2008 at 13:08.
ClaudiuUu is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2008, 20:46   #58
SquEeK
Registered User

SquEeK's Avatar

Exact ! ( o spun din proprie experienta :d )
SquEeK is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2008, 13:56   #59
Nicusor
Registered User

Adevarat.
Nicusor is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2008, 11:44   #60
diavolitza
Registered User

mie imi plac picioarele unui barbat in special gambele, dar si coapsele sa fie groase, i know pervert mind, dar gusturile nu se discuta, cand merg pe strand de exemplu merg numai cu privirea in pamant asa, numai ca oamenii nu stiu de ce cred ca sunt timida dar eu am de studiat
diavolitza is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules