Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > SEX
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 15-05-2006, 13:49   #1
the_one
Registered User

the_one's Avatar

Send a message via Yahoo to the_one
ce considerati sexy la un barbat?

as vrea sa stiu si eu ce considerati sexy la un barbat?
si vreau sa stiu daca va uitati sau nu la posteriorul baietilor?
the_one is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2006, 13:59   #2
hellBOY
Registered User

hai k iti spun eu gestul(unei fete) care mie mi se pare extrem de sexy....acela in care isi da cu limba peste buza de sus....cu varful limbii de la stanga la dreapta sau invers

ps....scuzati exprimarea din topor
hellBOY is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2006, 16:14   #3
the_one
Registered User

the_one's Avatar

Send a message via Yahoo to the_one
vroiam parerea domisoarelor in principal
ai dreptate,e un gest sexy,cel de asi linge buza superioara
the_one is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2006, 19:22   #4
bbibutza
Registered User

Sexy la un barbat e atitudinea. Adica cu cat pare si se poarta mai matur, cu atat mai sexy devine. Asta nu include sa te prezintzi la un club cu un mare cerc de prieteni in care tu esti cel mai mare si mai tare, si nicidecum sa abordezi o fata cu un aer din ala "i'm the best so f*** the rest." Un tip tacut si totusi sigur pe sine atrage o femeie. E necunoscutul, misteriosul. Pe deasupra, femeia tot timpul vrea ce nu poate avea, asa ca fa-te "unavailable." Si aparentzele conteaza enorm, orice ar zice altzii. Cand intalnesti o persoana primul lucru care il observi e garderoba si prezentarea in totlitate, asa ca incearca sa fi tot timpul cat se poate de ingrijit, dar nu exagerat. Nimeni nu trebuie sa stie cate ore ai stat in fatza oglinzii sa aretzi asa de "i just took 5 minutes to get this together" bine.
Bafta!
bbibutza is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2006, 20:09   #5
Nicusor
Registered User

Quote:
Originally Posted by the_one
si vreau sa stiu daca va uitati sau nu la posteriorul baietilor?
Normal ca se uita. Si se uita si intre picioare la noi(mai ales daca stam in pozitie sau ceva blugi la care se vede umflatura).
Nicusor is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006, 00:23   #6
hellBOY
Registered User

Quote:
Originally Posted by bbibutza
Sexy la un barbat e atitudinea. Adica cu cat pare si se poarta mai matur, cu atat mai sexy devine. Asta nu include sa te prezintzi la un club cu un mare cerc de prieteni in care tu esti cel mai mare si mai tare, si nicidecum sa abordezi o fata cu un aer din ala "i'm the best so f*** the rest." Un tip tacut si totusi sigur pe sine atrage o femeie. E necunoscutul, misteriosul. Pe deasupra, femeia tot timpul vrea ce nu poate avea, asa ca fa-te "unavailable." Si aparentzele conteaza enorm, orice ar zice altzii. Cand intalnesti o persoana primul lucru care il observi e garderoba si prezentarea in totlitate, asa ca incearca sa fi tot timpul cat se poate de ingrijit, dar nu exagerat. Nimeni nu trebuie sa stie cate ore ai stat in fatza oglinzii sa aretzi asa de "i just took 5 minutes to get this together" bine.
Bafta!

-vrei un barbat matur...atunci tre sa cauti la +25 pt k nimeni pana la varsta asta nu e "acel" gen de matur...inca mai avem copilarii

-nu e bine sa fii asa tacut....fetelor nu le plac baietii introvertiti..

-vorbesti de garderoba si aparente...pai fa o comparatie intre unu cu X5 si ala care vine cu tramvai....cum e imbracat si aranjat ala si cum e celelalt

-faza cu "unavaible"...e posibil sa ti-o furi singur....deci e mai complicat de atata

mai sunt multe de zis
hellBOY is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2006, 08:26   #7
Lalmoni
Registered User

Lalmoni's Avatar

Quote:
Originally Posted by hellBOY
-vrei un barbat matur...atunci tre sa cauti la +25 pt k nimeni pana la varsta asta nu e "acel" gen de matur...inca mai avem copilarii

Mie imi place si o oarecare doza de copilarie la un barbat. Bine nici prea mult nu e bine, ca nu-l iei de crescut....dar asa cat sa ma faca sa rad
Lalmoni is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2006, 01:27   #8
ioanna
Registered User

Sexy la un barbat este si va ramane atitudinea!!!!!!!! Poate el sa fie sexos de pica, degeaba daca e moale ca gelatina si nici un pic de forta in priviri. Imi place privirea aia pe sub gene, fundul bombat, un V ca lumea...dar pretentiie astea nu conteaza deloc de fapt, e important sa fie natural, sa aiba simtul umorului, poate sa fie instructor de arte martiale (am eu nebunia asta )
ioanna is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2008, 23:19   #9
blackjak
Registered User

uite ca vin io cu alta intrebare, de aratat arat bn,de imbracat ma imbrac bn,dupa spusele celor din cercul meu par a fi mult mai matur dekat ar trebui sa fiu la varsta asta,in schimb atitudinea e varza,nu pot fi sa zic asa dur sau cum ii vad pe altii cuh figuri pe cap,si culmea e ca uneori figurile astea prind la fete ),nush is demodat niciodata nu am putut sa ma int cuh o fata si sa o sarut dupa 0 ora sau 2 cum e la moda acuma ),asta e. si vine si intrebarea ,imi trece oare?
si ce ma doare mai tare e ca unele fete chiar vor sa fii mai dur,sa le iei altfel,nu sa le faci pe plac sa te porti frumos cuh ele. ciudate femeile/fetele astea,ciudate rau de tot.
blackjak is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2008, 23:25   #10
BASIL NUSS
Banned

Quote:
Originally Posted by ioanna
Sexy la un barbat este si va ramane atitudinea!!!!!!!! Poate el sa fie sexos de pica, degeaba daca e moale ca gelatina si nici un pic de forta in priviri. Imi place privirea aia pe sub gene, fundul bombat, un V ca lumea...dar pretentiie astea nu conteaza deloc de fapt, e important sa fie natural, sa aiba simtul umorului, poate sa fie instructor de arte martiale (am eu nebunia asta )
noi tre sa ne intilnim neaparat.
nu de alta dar tres sa vezi cum arata dracu`.
BASIL NUSS is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2008, 23:29   #11
ioanna
Registered User

)) esti tare, jur.......si cum arata un drac? ia zi
Old 11-01-2008, 23:31   #12
BASIL NUSS
Banned

asa ca mine ,si parleste frantuzeste cu accent de dimbovitza.
si face dezacorduri cu LE si LA.
pina si curvele rid de mine!
Old 11-01-2008, 23:42   #13
ioanna
Registered User

sexi e de asemena un barbat intelept, elegant......cu o atitudine destinsa, lejera fata de femeie...un barbat care isi alege cuvintele si stie sa se faca dorit prin mister, modestie, curaj si maturitate.
Old 11-01-2008, 23:49   #14
BASIL NUSS
Banned

ma faci sa trec prin timisoara.
am pe unul aici,copil de arabi,AHMED nascut la timisoara.
ne sparge pe noi romanii cu povestirule lui din romania.
poate intr-o zi vom trece si pe acolo.
el copil de libieni,moare dupa timisoara.
nu dupa tripoli.
Old 12-01-2008, 01:01   #15
cezzz
Registered User

cezzz's Avatar

se uita si la bicepsi si la fund si la piept si cum mirosi si daca ai jeg intr unghii sau in urechi si daca nu ai unghiile taiate etc etc poti sa fii ca scos din cutie daca nu ai un pic de tupeu si vorbesti de parca ai fii la taiere nici o femeie nu te va place sau ma rog nu una normala poate doar una complexata. Sfatu meu e sa fiti voi insiva daca cineva va place tre sa va placa asa si nu altfel! nu dau 2 bani pe ce zic sau cred majoritatea fetelor sub 28 de ani care viseaza cai verzi pe pereti si daca le arati cucu se sperie!! au pretentia sa stai luni dupa curu lor de parca ele ar fii printese si noi niste fraieri... numai din cauza afemeiatilor au ajuns femeile sa conduca lumea ca daca nu le dadeau atentie ramaneau tot la cratita! Sau emancipat adica acum au dreptu la pretentii de mari doamne... Nu va suport!!!

Last edited by cezzz : 12-01-2008 at 01:06.
cezzz is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 01:29   #16
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Originally Posted by cezzz
se uita si la bicepsi si la fund si la piept si cum mirosi si daca ai jeg intr unghii sau in urechi si daca nu ai unghiile taiate etc etc poti sa fii ca scos din cutie daca nu ai un pic de tupeu si vorbesti de parca ai fii la taiere nici o femeie nu te va place sau ma rog nu una normala poate doar una complexata. Sfatu meu e sa fiti voi insiva daca cineva va place tre sa va placa asa si nu altfel! nu dau 2 bani pe ce zic sau cred majoritatea fetelor sub 28 de ani care viseaza cai verzi pe pereti si daca le arati cucu se sperie!! au pretentia sa stai luni dupa curu lor de parca ele ar fii printese si noi niste fraieri... numai din cauza afemeiatilor au ajuns femeile sa conduca lumea ca daca nu le dadeau atentie ramaneau tot la cratita! Sau emancipat adica acum au dreptu la pretentii de mari doamne... Nu va suport!!!

Nu prea inteleg mare lucru din ce ai spus dar mi-a zgariat ochiul o treaba "au pretentia sa stai luni dupa curu lor de parca ele ar fii printese si noi niste fraieri..." Adica ai avea pretentia sa ti se urce in scula inca din primul minut? De ce, ca dupa aia mergand cu prietenii pe strada si aratand-o vreunu din ei sa zici Da-o`.. mea am ars-o, nu stie nimic?" sau mai stiu eu ce ? Get real. Daca vrei una care are pic de decenta in ea, si vrei ceva serios ai sa astepti si 2 luni si 3. Foarte bine ca s-au emancipat, atata timp cat stiu care e statutul lor. Emanciparea lor face barbatul sa progreseze, sa-si doreasca sa fie mai bun.
Old 12-01-2008, 04:27   #17
cipriansabin
Registered User

cipriansabin's Avatar

Quote:
Originally Posted by BASIL NUSS
asa ca mine ,si parleste frantuzeste cu accent de dimbovitza.
si face dezacorduri cu LE si LA.
pina si curvele rid de mine!

dar tu cine esti ma rog? cu siguranta sunt curve mai intelectuale ca tine
cipriansabin is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 07:47   #18
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Originally Posted by cipriansabin

Nu te lua de el.Cunosc femei cu atributul dat de tine, mai inteligente decat multi dintre noi la un loc.Nu da cu piatra amice
Old 12-01-2008, 08:25   #19
BASIL NUSS
Banned

Quote:
le coq francaise,asta sint eu.
pif si hercule,rahan...
asta sint eu.
dar tu?
fecioara maria?
Old 12-01-2008, 10:08   #20
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Originally Posted by BASIL NUSS
le coq francaise,asta sint eu.
pif si hercule,rahan...
asta sint eu.
dar tu?
fecioara maria?

Mi-ai adus aminte de "le coq sportif" si de pifurile cu Rahan.Nice memories
Old 12-01-2008, 11:46   #21
ioanna
Registered User

Quote:
Originally Posted by cezzz
nu dau 2 bani pe ce zic sau cred majoritatea fetelor sub 28 de ani care viseaza cai verzi pe pereti si daca le arati cucu se sperie!! au pretentia sa stai luni dupa curu lor de parca ele ar fii printese si noi niste fraieri... numai din cauza afemeiatilor au ajuns femeile sa conduca lumea ca daca nu le dadeau atentie ramaneau tot la cratita! Sau emancipat adica acum au dreptu la pretentii de mari doamne... Nu va suport!!!

hello! ce-i aici? eu sunt o fata sub 28 de ani si nu cred ca am dat de inteles ca as fi o printesa dupa curu careia tre sa stai ca s-o convingi de nush ce. atentie putin la tonalitate. s-ar putea sa jignesti persoane care chiar nu se afla in acest gen de fete pe care le descrii. de ce crezi ca fetele se sperie de "cucu"? sa fim seriosi. ai iesit cu pocaite virgine, sau dece reactionezi asa? daca fata e virgina, apoi e normal sa se sperie de "cucu"......Femeile nu conduc lumea, barbatii o conduc. Femeile s-au emancipat destul incat sa nu mai aiba nevoie de barbati, dar NU o conduc. PT ca le lipsesc destul calitati care sa le faca lideri buni, atat. Eu am reusit pana acum tot ce mi-am dorit, sunt intr-un post de conducere, am barbati subalterni pe care ii tratez de la egal la egal, nu cu superioritate. Pretentiile de mari doamne la intalnesti la pustoaicele care cred ca li se cuvine totul, nu la doamnele adevarate care stiu ce vor de la viata, stiu cine sunt si ce vor si care ua realizat ceva cu IQ-ul lor, nu cu gaurile din dotare. Putin respect fatza de aceste femei nu ar strica deloc, dimpotriva, ar arata cat de domni sunteti.

Barbatii au dreptul sa spuna vrute si nevrute despre femei de parca toate ne-am incadra la regnul 'dobitoace bipede", dar cand vine vorba de esecurile unor barbati, subliniez UNOR barbati, acesti se apara de parca ar veni Apocalipsa. Hai sa fim seriosi. Sa tratam oamenii ca oameni, femeile fitoase ca femei fitoase, iar cele serioase simuncitoare, ca atare. Nu toti intr-o oala.

P.S. eu o admir f mult pe Margaret Thatcher si de la noi pe Monica Tatoiu. Femei de fier care stiu mai mult decat s-ar fi asteptat de la ele si au socat tocmai pentru ca au ceva mai mult de spus decat retete culinare. Au adus in lume un suflu nou si nimeni nu ar trebui sa le nege acest merit. Daca as fi barbat, m-as inclina in fatza lor si as lasa la o parte orice mansrie ranita nejustificat. Sunt femei care merita, si sunt femei care sub 28 de ani au vazut ce inseamna viata. Deci nu egalam orice femeie care nu a avut niciun succes decat cu partea dorsala cu femeile care se zbat sa iasa din anonimat.

Multumesc!

Last edited by ioanna : 12-01-2008 at 12:34.
Old 12-01-2008, 11:51   #22
ioanna
Registered User

Quote:

curvele nu sunt intelectuale, scuza-ma. au fite de cunoscutoare intr-ale intelectului, dar tot cu orificiile isi fac banii. daca practica ar fi atat de usor de aplicat precum e teoria de verbalizat, altfel ar sta lucrurile. sunt curve si printre barbati, si prnitre femei. si aici nu vb de parte fizica, ci de cea mentala. ipocrizia e in floare, mai ales daca de pe urma ei avem de castigat. nu atac pe nimeni de pe forum, caci nu va cunosc atat de bine sa pot sa fac asta.

nu am absolut nicun respect pt curve. nimic. pt ca sunt fata si stiu ca se poate si altfel. e mai greu sa lupti cu societatea, e mai usor sa cedezi...corpul.

Last edited by ioanna : 12-01-2008 at 12:49.
Old 12-01-2008, 12:40   #23
ioanna
Registered User

Nici eu nu suport misoginismele de care am parte zilnic si pe care nu le merit, nu am facut nimic sa merit sa mi se spuna: "Esti femeie, esti ignoranta, esti cretina doar pt ca esti femeie". Nu am facut nimci ca sa demonstrez acest lucru, si desi culmea ca totul este in favoarea mea, barbatii acestia persisita in astfel de afirmatii cu care eu nu am nicio tangenta si in care nu ma recunosc. Acest amanunt, faptul ca o femeie anume nu face ceea ce cliseele din capul multora ar zice ca trebuie sa faca, nu se vede pt ca nimeni nu-si doreste femei in conducerea orasului. Ghinion, insa! Barbatii conduc, iar femeile lucreaza cot la cot cu ei.Invidia si rautatea masculina nu au limite cand vine vb de o femeie care vrea sa faca multe in viata. Iar faptul ca am barbati subalterni, asta roade si mai mult. Pacat insa ca ei nu vad faptul ca sunt tratati ca barbati, si nu ca subalterni. Sunt oameni in primul rand si asta trebuie respectat pana in ultma clipa. Pacat ca barbatii, in ciuad greselilor femeilor, nu sunt la fel de toleranti si putin mai flexibili, asa cum sunt multe din femeile care ii iarta pe barbatii care vin acasa beti, le bat si ele tot le fac de mancare si au grija de ei. Poate daca ar fi fost femei la conducere, n-ar mai fi fost atatea razboaie. Poate....

si poate data viitoare nu pierdeti din vedere ca multe fete sufera de pe urma violentei masculine: fete decente, nu pustoaice cu fusta pana in fund......si care, in ciuda decentei si inocentiei lor, sunt violate si distruse pe viata. nu stiu sa fie vreun argument pe lumea asta care sa-i scoata pe acei derbedei nevinovati! am trecut prin asa ceva.......si stiu totusi ca problemele pe care aceasta categorie de barbati le au incep tocmai dintr-o perspectiva asemanatoare cu cea pe care Cezzz a avut-o: Nu va suport pt ca sunteti femei...si atunci isi aloca dreptul de a se razbuna pe femei care nu le-au facut nicodata nimic. Si nu ma plang, asa cum poate Rebel ar crede. Prezint o situatie care mi s-a intamplat cu aceeasi detasare cu care stiu ca nimic nu va schimba atitudinea barbatului frustrat si neimplinit fatza de o femeie nu neaparat mai inteligenta, ci cu mai multe vointa si ambitite de la viata.

Last edited by ioanna : 12-01-2008 at 12:52.
Old 12-01-2008, 12:57   #24
ioanna
Registered User

Egalitatea intre barbati si femei este o iluzie la care feministele viseaza. Nu sunt de acord cu asa ceva. Femeia e femeie, barbatul e barbat. Atata timp cat vom intelege acest lucru, nu se vor mai isca probleme doar de drgaul problemelor. Respectul insa e necesar. Si nu vb de respect deosebit, ci de respectul minim pe care i-l datoram fiecarui strain/a cu care intram in contact pentru prima oara si caruia ii acordam prezumtia de nevinovatie in cazul cliseelor pe care le avem in cap. Atat. Atata timp cat ca barbat sau femeie pleci la drum cu gandul ca urmatorul barbat e la fel de idiot ca cel din urma, nu ai cum sa nu fii catalogat frustrat si ingust la minte. Spunet-mi, e oare atat de dificil sa faceti acest lucru?
Old 12-01-2008, 13:02   #25
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
Egalitatea intre barbati si femei este o iluzie la care feministele viseaza. Nu sunt de acord cu asa ceva. Femeia e femeie, barbatul e barbat. Atata timp cat vom intelege acest lucru, nu se vor mai isca probleme doar de drgaul problemelor. Respectul insa e necesar. Si nu vb de respect deosebit, ci de respectul minim pe care i-l datoram fiecarui strain/a cu care intram in contact pentru prima oara si caruia ii acordam prezumtia de nevinovatie in cazul cliseelor pe care le avem in cap. Atat. Atata timp cat ca barbat sau femeie pleci la drum cu gandul ca urmatorul barbat e la fel de idiot ca cel din urma, nu ai cum sa nu fii catalogat frustrat si ingust la minte. Spunet-mi, e oare atat de dificil sa faceti acest lucru?

FINNALY!
Old 12-01-2008, 13:05   #26
ioanna
Registered User

da, niciodata nu am zis ca femeile TOATE sunt mai bune decat orice mascul hipertestosteronic si patetic. NU! dar sunt femei si barbati exceptionali in ceea ce fac si in ceea ce sunt. unele femei sunt mai inteligente si mai capabile decat multi barbati, precum si multi barbati care sunt cu mult peste orice femeie peste care a dat in viata lor. Asta nu da dreptul nimanui sa generalizeze. Nimeni nu are dreptul acesta.

sunt femei care conduc, asta insa nu se percepe ca egalitate. intotdeauna am crezut asta.

femeile inteligente care sunt la conducere vor fi foarte natureale si nu si-o vor lua in cap. femeile proaste care conduc vor incerca sa dea ordine tutoror. lasati-le sa creada ce vor sa creada. cu asemenea parasute nu te poti pune sa le explici ca superioritatea autentica este evidenta prin atitudinea de detasare, intelegere si cultura, nicidecum prin autoritate si dictatura alaturata unui caracter indoielnic si capricios. nu vor intelge niciodata cu adevarat ce inseamna sa fii lider pt ca nu au ceea ce e imperios necesar unui lider, indiferent de sex: adevar, forta, hotarare, inteligenta peste medie, cultura, maleabilitate in relatiile cu subalternii, dorinta de autodepasire si onoare.

Last edited by ioanna : 12-01-2008 at 13:14.
Old 12-01-2008, 13:12   #27
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Cand discuti ceva anume te referi IN GENERAL.Inseamna generalizare.Te referi la MAJORITATE niciodata la minoritate, situatii speciale ETC si niciodata nu te introduci pe tine in discutie. Cu atat mai putin DE FIECARE DATA. Singurul lucru primit de acasa este educatia.Nu stiu cati stiu ca intr-o casa in care locuieste o femeie nu lasi niciodata colacul de la vasul WC ridicat dupa ce-ti faci nevoile, sau ca niciodata cand enumeri persoane intr-o discutie nu te pui pe tine primul ci intotdeauna ultimul.Exemplele pot continua.Incalcarea a ceea ce am descris denota proasra crestere sau insuficienta.Imi pare rau ca trebuie sa o spun si ca se va resimti printre unii dintre voi.
Mai am ceva de adaugat dar adaug la threadu-ul potrivit.

Last edited by rebel : 12-01-2008 at 13:18.
rebel is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2008, 13:16   #28
ioanna
Registered User

Quote:
Originally Posted by rebel
Cand discuti ceva anume te referi IN GENERAL.Inseamna generalizare.Te referi la MAJORITATE niciodata la minoritate, situatii speciale ETC si niciodata nu te introduci pe tine in discutie. Cu atat mai putin DE FIECARE DATA.

da, dar tocmai aici e pacatosenia pt ca trebuie sa ai mare grija sa nu jignesti in afimatie. trebuie sa fii atent sa excluzi pe cei care stii ca nu au tangente cu cele declarate de tine (e un "tu" impersonal). deci, daca suntem atenti (nici eu nu sunt atenta de multe ori, recunosc), putem evite multe neintelegeri. succes. am plecat la antrenament.
Old 12-01-2008, 13:31   #29
rebel
Registered User

rebel's Avatar

Quote:
da, dar tocmai aici e pacatosenia pt ca trebuie sa ai mare grija sa nu jignesti in afimatie. trebuie sa fii atent sa excluzi pe cei care stii ca nu au tangente cu cele declarate de tine (e un "tu" impersonal). deci, daca suntem atenti (nici eu nu sunt atenta de multe ori, recunosc), putem evite multe neintelegeri. succes. am plecat la antrenament.

Niciodata nu am jignit decat cand am fost impins la maxim. Am recunoscut si nu o data ca sunt impulsivNu aveti idee are este consumul interior cand incerc sa ma abtin. Cand explodez jignesc.Si nu-mi pare rau.Stiu ca depun un efort substantial sa ma controlez si asta cred ca ma absolva de vina.Am fost si mai rau decat acum. Am mai spus, eu vorbesc IN GENERAL.Cine se simte bagat in ceea ce eu afirm inseamna ca are o parte de vina si nu ca eu am ceva cu omul respectiv.Nu fac o autocaracterizare dar sunt destul de calculat cam in tot ceea ce fac.Incerc sa fiu cat mai corect, implicit sa gresesc cat mai putin, sa-mi recunosc si sa-mi indrept greselile tocmai ca NIMENI, sau cat mai putini, sa aiba ceva de obiectat.
Old 12-01-2008, 13:50   #30
BASIL NUSS
Banned

ai vedea ca buna ta crestere nu valoreaya nimic in tarile nord africane si arabe.o privire unei femei poate atrage moartea.
MAFIA. Stie cineva ce inseamna si unde s-a nascut cuvintul?
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules