Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > SEX
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 09-08-2008, 19:02   #61
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

Send a message via Yahoo to jonson_f
Quote:
Originally Posted by diavolitza
halter, aia ce spui tu se numeste sado....putina durere e acceptata de exemplu sa te tina de par sau sa-ti plesneasca fesele, dar ce zici tu, despre penetrarea si lovirea uterului cu putere, pt mine una e inacceptabila, dak ar face intentionat asa ceva il prind de oua pana se invineteste la fata, daca o dau in sado, sa fie sado...de ambele parti
damm girl mai frumos nu poti sa faci ii zici si tu man f*ck me soft not hard , daca strangi pe cineva de bijureri te trezesti cu un cadou peste fatza .
jonson_f is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2008, 22:26   #62
Vlad CBR
Registered User

Domne...nu stiu ce sa ma mai fac domne , am penisu de 40cm si 5kg domne
Nu stiu ce sa mai fac...adica mi-se pare aiurea sa stau in cealalta camera sau la usa cand fac sex.
ce sa fac?
)

Cristi , gata bre ajunge !

P.S: Nu mai ierta atat cratima.
Vlad CBR is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2008, 10:32   #63
diavolitza
Registered User

atunci respecta-i dorinta airdany, de multe ori putem sa facem un barbat sa sufere mai tare decat bataia de la 3 barbati....crede-ma pe cuvant
diavolitza is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2008, 10:38   #64
diavolitza
Registered User

vlad si cand te-ai trezit cazusei din pat cu tot cu cearsaf nu? waw bine ca nu ai pat supraetajat :P
Old 11-08-2008, 11:13   #65
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

Quote:
atunci respecta-i dorinta airdany, de multe ori putem sa facem un barbat sa sufere mai tare decat bataia de la 3 barbati....crede-ma pe cuvant
nu cred , voi suferiti mai mult nici nu se poate compara , la noi placere la voi durere . live with it.
Old 11-08-2008, 11:39   #66
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
un căcat ca asta numai de bataie intelege. aparent e un tip prezentabil, politicos, pana afli care e de fapt esenta lui. s-a decis pana la urma sa-l lase si vrea sa fiu de fata cand ii va spune ce voi savura momentul.
Old 11-08-2008, 12:35   #67
diavolitza
Registered User

jonson si barbatii sufera, live u cu asta, ca nu ai patit-o tu e partea a doua, si eu nu vorbeam fizic ci psihic...
Old 11-08-2008, 16:49   #68
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
jonson si barbatii sufera, live u cu asta, ca nu ai patit-o tu e partea a doua, si eu nu vorbeam fizic ci psihic...

jonson se referea (cred) la faptul ca femeile sunt mai sentimentale si sufera din orice...sau cel putin asta e imaginea unei femei...imaginea sensibilitatii, fragilitatii.
Old 11-08-2008, 17:47   #69
diavolitza
Registered User

dany eu mai stiu si altceva ca in momentul in care un barbat o face, durerea este mult mai mare ca a unei femei in astfel de situatii, noi trecem mai repede peste durere decat voi
Old 11-08-2008, 17:59   #70
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
dany eu mai stiu si altceva ca in momentul in care un barbat o face, durerea este mult mai mare ca a unei femei in astfel de situatii, noi trecem mai repede peste durere decat voi

acum dezbatem care sex e mai tare?
atunci, atunci lasa-ma sa-ti spun si eu ceva : baietii/barbatii nu pun la suflet orice nimic. ignora. si intre noi, daca ne certam, pastram decenta si suntem pe fata. fetele (in general, nu zic de tine) cand au ceva una cu alta se saluta foarte mieros, ca apoi sa formeze bisericute separate si sa se barfeasca. baietii cand s-au certat, s-au luat la bataie, in momentul urmator totul e dat uitarii. nu e mai simplu asa?
Old 11-08-2008, 18:04   #71
diavolitza
Registered User

e f corect, deci... ne batem?
Old 11-08-2008, 18:29   #72
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
e f corect, deci... ne batem?

poate sunt constipat la creier, dar n-am inteles intrebarea
Old 11-08-2008, 18:36   #73
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

auzi ma la ea ne doare instrumentu cand f&#2m )de unde sti tu "draga" ce simtim noi ? voi sunteti mereu: mai usor mai usor =) , de suferit nu mai zic in fiecare luna suferiti , sentimentel ...cum sa nu tot voi puneti mai mult suflet intr o relatie . te credeam si eu experta =) acum pt mine esti o incepatoare.

Last edited by jonson_f : 11-08-2008 at 18:39.
Old 11-08-2008, 18:40   #74
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by jonson_f
auzi ma la ea ne doare instrumentu cand f&#2m )de unde sti tu "draga" ce simtim noi ? voi sunteti mereu mai usor mai usor =) , de suferit nu mai zic in fiecare luna suferiti , sentimentel ...cum sa nu tot voi puneti mai mult suflet intr o relatie .

jonson, nu are sens o dezbatere pe tema asta. fiecare sex are avantaje si dezavatanje. cel mai bine e sa accepti e sa accepti micile (si subliniez "micile") capricii sentimentale si fiziologice ale fetei cu care esti
Old 11-08-2008, 18:45   #75
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

i know i know si a mea mai are pitici pe creier , dar macar stie cand sa taca .
Old 11-08-2008, 18:49   #76
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

eu n-am prietena si nu am intentie de a schimba asta momentan. mi-e bine asa si cum nu poti repara ceva ce nu este stricat...
Old 11-08-2008, 18:49   #77
diavolitza
Registered User

jonson eu zic sa ma intrebi cand vrei sa-ti raspund la ceva totul a inceput de la dany cand a spus ca vrea sa il toace pe prietenul verisoarei si eu am zis sa il lase in pace ca poate are fata in cele din urma ac pt cojocul lui si nu fizic vorbind, dar dak nu esti pe frecventa e prb ta, iar cat vine vorba despre cum ma consideri tu "incepatoare" vezi ca m-ai atacat la corason, la noapte fac 13-14 din cauza asta )))))))tu deja ai dat-o in ft te cred....e varsta ce sa-ti cer
Old 11-08-2008, 18:55   #78
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

pai de may daca zici prosti ) te dai tu experta zici de parca ai fi baiat si ai f***t sa sti ce simti in momentul respectiv , la noapte poti sa faci ce vrei gogo ia kamasutra si incearca toate pozitiile putin imi pasa ce faci tu . apreciez ca esti pe forum dar nu zi prosti cine stie poate te cred baietii
Old 11-08-2008, 18:56   #79
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

diavolitzo, cati ani ai?
Old 11-08-2008, 22:39   #80
Halter
Registered User

Halter's Avatar

daca nu a postat ea pana acum imi dau eu cu parerea eu zic vreo 22 asa proaspat impliniti
Halter is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2008, 22:41   #81
Halter
Registered User

Halter's Avatar

:d :d :d
Halter is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2008, 23:08   #82
Alessandro
Registered User

Alessandro's Avatar

spre un 22 jumate. 6 luni de la mine )
Alessandro is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2008, 00:26   #83
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

18-21 max
Old 12-08-2008, 11:59   #84
diavolitza
Registered User

am 25 de ani, ma indrept cu pasi rapizi de 26 iar tu jonson esti depasit de discutiile astea asa...nici macar nu ai inteles ce ziceam si te bagi ca musca in gaura de covrig, tu aberez continuu baiete numai de ft vorbesti si noi discutam de prb lui air cu verisoarasa
Old 12-08-2008, 12:05   #85
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Multi inainte, diavolitzo!
Old 12-08-2008, 12:10   #86
diavolitza
Registered User

mersi deasemenea dany, iar jonson cred ca tu ai 18-20 de ani dupa cum gandesti si deviezi de la subiect si faci si niste afirmatii stupide
Old 12-08-2008, 13:54   #87
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

placa stricata nu vreau sa ma cert cu tine ai zis o data nu trebuie sa zici de 2 ori , k babo? ps ai gresit cu ani .
Old 12-08-2008, 14:38   #88
diavolitza
Registered User

poi gresesti te-am avertizat de vreo 4 ori ca esti deviat de la subiect TOTAL da tot continuai sa aberezi iar faza cu babo ...ma amuzi, eu una cred ca te-ai ruga sa iti fiu bunica
Old 12-08-2008, 14:40   #89
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Incetati, copii! (desi cred ca eu sunt cel mai copil de pe forum )
Old 12-08-2008, 15:32   #90
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

neah stai calm airdany nu ma cobor asa de jos incat sa ma cert cu ea orcum tu esti de treaba nu ar trebui sa iti faci griji :P
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules