Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > SEX
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 08-08-2008, 14:16   #31
cristi1850
user exclus

cristi1850's Avatar

mah botosel te bagi in seama singur ..tu esti facut pentru alocatie retardat
cristi1850 is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008, 14:44   #32
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by cristi1850
eu as sugera sa-ti controlezi limbajul. nu esti pe maidan.
Old 08-08-2008, 14:48   #33
cata91muscle
Registered User

dak cineva iti vorbeste urat, nu trebuie sai raspunzi cu aceeasi moneda cristi1850
Old 08-08-2008, 15:06   #34
Halter
Registered User

Halter's Avatar

jonson eu doar iam atras atentia doar atata
Halter is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008, 15:42   #35
Hel
Registered User

Hel's Avatar

Quote:
Ai postat de 3 ori, aceleasi jigniri. Ai doar 16 posturi la activ vad, asa ca fa bine si posteaza la altceva, si posteaza cu cap. Nu e nevoie sa vi sa pui gaz pe foc.
-A man should be upright, not kept upright.
-The purpose of life is not to be on the side of the majority, but to escape the ranks of the insane.
~Marcus Aurelius

Hel is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008, 16:19   #36
botosel
Registered User

Quote:
Originally Posted by cata91muscle
eu n-am zis k il cred neaparat p baiatu asta...cu penixu lui(toate posibilitatile)
dak nu ai vazut, am fost surprins d kestia asta pt k se intampla sa cunosc pe cineva care la 16 ani il are de 20(asa l-a lasat d-zeu n-ai c sai faci)
dar faza cealalta cu 30 kg de muschi in 3 luni e abureala...doar dak foloseste substante interzise
deci nu cred k ai motive sa ma faci prost!!!
te contrazici singur..:| ,zici ca nu il crezi pe baiatul asta si pe urma imi zici ca nu am motive sa te fac prost, "prost nu r cine minte,prost e cine crede" deci dak nu ai crezut ce-a zis ..inseamna ca nu te-am facut prost :| ai inteles?
Old 08-08-2008, 16:24   #37
cata91muscle
Registered User

da am intzeles...dar am vr sa zic k dak cristi1850 a zis k vrea sa puna 30 kg d muschi in 3 luni, nu inseamna k nu mai credem nimic ce zice
poate o are de 22, poate nu
dak o are, bravo lui, sa o poarte sanatos
dak minte, e pacatul lui...
dar nu cred k are rost sa ne certam pe forum pt o kestie de nimic ca asta
Old 08-08-2008, 16:24   #38
botosel
Registered User

Quote:
Originally Posted by jonson_f
Halter am avut si eu ceva neintelegeri cu botosel dar acum jos palaria are dreptate si il sustin in plus vezi cum vorbesti , daca nu ai invatat sa vorbesti decent nu e vina ta femeia de servici de la sc te-a invatat tot ce stie deci nu cred ca esti de vina cu nimic .
diavolitza cum iti lasi tu amprenta peste tot unde se vorbeste de sex penixuri etc , e bine ca mai sunt si fete pe forum dispuse sa abordeze subiecte de genul asta dar nu ii mai da sperante e un copil viseaza kilograme de masa penixuri prea mari , maine intra si zice am portofelu prea mare am brandu prea misto am neuronu singur need company , e copil si el mai sunt pe forum se dau intelectuali de 30 de ani , deh vacanta ...netu full ce copii la sala la fel apar ca ciupercile stau cate 10 pe un aparat si vb toata ziua la sfarsit se mai uita in oglinda waaa am crescut 10 cm .
eu le-am vorbit frumos nu i-am jignit direct ,daca ei s-au simtit e treaba lor nu e vina mea... si noi 2 am avut unele contre dar ma bucur ca esti un om corect!
Old 08-08-2008, 16:26   #39
botosel
Registered User

Quote:
ce inseamna sa ai penixul de 22 de cm la 15 ani... prea mult testosteron iti da prea multa energie pe forum
nu iti voi raspunde la jigniri... nu imi plac animalele
Old 08-08-2008, 16:28   #40
botosel
Registered User

Quote:
Originally Posted by cata91muscle
da am intzeles...dar am vr sa zic k dak cristi1850 a zis k vrea sa puna 30 kg d muschi in 3 luni, nu inseamna k nu mai credem nimic ce zice
poate o are de 22, poate nu
dak o are, bravo lui, sa o poarte sanatos
dak minte, e pacatul lui...
dar nu cred k are rost sa ne certam pe forum pt o kestie de nimic ca asta
crezi ca se mai certa cineva pe forum daca toti nu il credeau... dar cum cativa s-au simtit la ce am zis eu.. problema lor hai sa incheiem aici totul
pace!
Old 08-08-2008, 16:29   #41
cata91muscle
Registered User

ok pace
Old 08-08-2008, 16:31   #42
jonson_f
Registered User

jonson_f's Avatar

Send a message via Yahoo to jonson_f
topic facut de copil rezultat toata lumea se cearta ce bine ar fi daca fiecare ar posta numai cand chiar au nevoie de ajutor , subiecte de genul asta ar trebui sterse .
jonson_f is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008, 16:34   #43
botosel
Registered User

Quote:
Originally Posted by jonson_f
topic facut de copil rezultat toata lumea se cearta ce bine ar fi daca fiecare ar posta numai cand chiar au nevoie de ajutor , subiecte de genul asta ar trebui sterse .
gura ta adevar graieste
Old 08-08-2008, 16:40   #44
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by diavolitza
toti barbatii v-ati dat cu parerea, eu ca femeie nu il vad ca pe un lucru bun, voi cand o sa intelegeti ca o femeie doreste ceva normal, important e sa fie tare nu foarte mare, ce spune cris la varsta lui 20 e un lucru f rau, dak nu va stii sa se controleze va provoca numai durere, important e halter sa ramai in mintea unei femei cu o deosebita placere nu cu ura, ca ti-a provocat o durere, gresesti enorm, in cazul lui, dak nu este deosebit de atent nu va avea parte decat de singura data: de la fiecare din partenerele lui, pt ca vor fugi de el, asa ca, cris bucura-te de ce ai si cel mai important invata sa folosesti, nu abuza si nu avea pretentia sa intrii total, vei face ravagii pe unde treci...dak ce ai relatat u e adevarat....

depinde daca vor fugi de el sau nu. verisoara mea are o problema asemanatoare cu prietenul ei. mi se mai plange uneori ca el e prea "dotat" si o doare...problema e ca tipul e un magar. si durerea, din cate am inteles din prima si ultima mea discutie amiabila cu el, i-o provoaca intentionat. spune ca nu l-ar deranja o penetrare partiala, dar el simte placere mai mare cand stie ca pe ea o doare. si mai ales anal...in fine, nu stiu ce fel de dragoste e asta din partea verisoarei mele, dar el profita la maxim de faptul ca ea ii accepta "poftele". sa am unda verde de la ea, ca il fac pe "iubit" sa miroasa florile de jos in sus.
Old 08-08-2008, 17:08   #45
Halter
Registered User

Halter's Avatar

pune carja pe el dany.dar la unele fete chiar le place sa faca sex cu baieti care o au ft mare ele zic ca senzatia aia de durere le excita ft mult
Old 08-08-2008, 17:39   #46
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by Halter
pune carja pe el dany.dar la unele fete chiar le place sa faca sex cu baieti care o au ft mare ele zic ca senzatia aia de durere le excita ft mult
ei nu ii place. suporta pt. ca tine la el prea mult cica. din cum imi povesteste, reprezinta un chin pt ea partidele de sex. eu am rabdare...odata si odata ii va veni mintea la cap si astept momentul cand am sa fiu iar fata in fata cu sadicul ala.
Old 08-08-2008, 19:05   #47
Nicusor
Registered User

Quote:
am o problema la 15 ani am penixu de 22 cm si am auzit ca penixu creste pana la 20 de ani
Quote:
i si foarte gros

Pai nu e o problema asta. Fiecare cu galetile lui.
Nicusor is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008, 22:02   #48
cristi1850
user exclus

cristi1850's Avatar

imi cer scuze pentru cei cu penixu mic care sau ofticat
Old 08-08-2008, 22:10   #49
cata91muscle
Registered User

cristi1850 cred k ai facut destula valva pe aici cu "penixu" tau
ar trebui sa cam termini cu insultele si cu copilariile astea...pt k is kiar d 2 lei
Old 08-08-2008, 22:26   #50
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
imi cer scuze pentru cei cu penixu mic care sau ofticat
e mai bine sa ai penix mic, decat creier mic
Old 08-08-2008, 22:27   #51
cata91muscle
Registered User

corect dany
Old 08-08-2008, 22:30   #52
Alessandro
Registered User

Alessandro's Avatar

gata, baieti, ca apoi se supara domnu Neagu i-ati raspuns, stie si el ca nu depinde de nimeni daca ii mai creste sau nu, ci doar de genetic. daca i se pare prea mare sa mai taie din el. nu va mai certati atat din cauza asta.
Alessandro is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008, 23:17   #53
Alexutzu_lover
Registered User

Alexutzu_lover's Avatar

problema e ca nu conteaza daca ai penisu de 10-12-15.. samd... vazusem recent o emisiune in care o fata a facut ft bn sex cu un baiat cu penisu de 8 cm si altu de 20 ... ai a zis ca mai bn s`a simtit cu ala de 8.. deci nu conteaza daca ai penisu mare sau mic.. depinde cu stii sa il folosesti...
Alexutzu_lover is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2008, 23:20   #54
cristi1850
user exclus

cristi1850's Avatar

mai eu miam spus oful si astea au inceput sa comenteze aiurea
Old 08-08-2008, 23:38   #55
balance
Registered User

balance's Avatar

Send a message via Yahoo to balance
cristi1850 lasă-te de giumbuşlucuri şi chiţibuşenii pe internet, vezi că o să-ţi vină mult factura la dial-up!
balance is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 00:40   #56
jstorm
Registered User

gata cristi k de acu vb aiurea...
jstorm is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 11:58   #57
diavolitza
Registered User

halter, aia ce spui tu se numeste sado....putina durere e acceptata de exemplu sa te tina de par sau sa-ti plesneasca fesele, dar ce zici tu, despre penetrarea si lovirea uterului cu putere, pt mine una e inacceptabila, dak ar face intentionat asa ceva il prind de oua pana se invineteste la fata, daca o dau in sado, sa fie sado...de ambele parti
diavolitza is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 12:03   #58
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by diavolitza
halter, aia ce spui tu se numeste sado....putina durere e acceptata de exemplu sa te tina de par sau sa-ti plesneasca fesele, dar ce zici tu, despre penetrarea si lovirea uterului cu putere, pt mine una e inacceptabila, dak ar face intentionat asa ceva il prind de oua pana se invineteste la fata, daca o dau in sado, sa fie sado...de ambele parti

si ouale lui vor fi prinse intre ceva cand se va termina relatia lor. intre asfalt si o talpa. si cred ca incepe sa se apropie destul de repede momentul. azi dimineata m-a sunat si mi-a zis speriata ce trebuie sa accepte sa faca ca sa n-o paraseasca ala...am ramas :|
Old 09-08-2008, 12:36   #59
Halter
Registered User

Halter's Avatar

AirDany daca i facea la sora mea sau la vreo verisoara de a mea asa ceva il nenoroceam asa ca pune umpic manutza pe el si aranjeazal si pe la c..ie sa nu mai poata cotarci un timp bulangiu
Old 09-08-2008, 15:10   #60
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by Halter
AirDany daca i facea la sora mea sau la vreo verisoara de a mea asa ceva il nenoroceam asa ca pune umpic manutza pe el si aranjeazal si pe la c..ie sa nu mai poata cotarci un timp bulangiu

de fata cu ea era sa-l joc intre picioare cand am auzit pt. prima data ce se intampla intre ei, dar nu m-a lasat...si m-a pus sa-i promit ca nu ma ating de el :| ca stie ea ce face

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules