Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > SUPLIMENTE NUTRITIVE
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 06-01-2008, 03:30   #1
neamtz
Registered User

Dynamite Pack

Am descoperit la ************ pe site un complex de vitamine si minerale...se numeste Dynamite Pack....si am dat la detalii nutritionale la acest produs si am facut o comparatie cu Animal Pack....valorile nutritionale de la Dynamite Pack sunt duble fata de cele de la Animal Pack.....si la Dynamite Pack detaliile sunt pentru un pliculet iar la Animal Pack sunt pentru 2 pliculete.....in concluzie un plic de la Dynamite Pack face cat 2 de la Animal Pack.....e ceva si pretul e la junatate....e 60 de lei(600.000) si are 30 de pliculete......uitati`va asa de curiozitate....
neamtz is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2008, 06:59   #2
Emil
Registered User

Emil's Avatar

intra mai multe aicea..tehnologia cu care face produsul,difera concentratiile,din ce fac produsul..asta determina calitatea&pretzul produselor ..si o firma ce este de ceva timp pe piatza si e cunoscuta in lume e mai repede apreciata,decat una care incearca sa patrunda si ea(ar fi culmea ca ************ sa puna direct 1 mil 400 /produsul ala,sare prea dintrodata &nu s-ar vinde)..dar stai lin ca mai inklo sigur o sa scumpeasca produsele
Emil is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules