Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > ANTRENAMENT
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 29-05-2010, 11:35   #31
dedera
Registered User

Quote:
Originally Posted by BOGDANS
prietene daca am ajuns la concluzia asta e grav tare de tot.
daca tu un analfabet cu 0 pregatire in domeniu ajungi sal contrazici pe cristi e grav tare.
intereseazate te rog sa vezi ce pregatire are crisit.
Daca iti spun ca a este personal trainer si chiar monstri de la mister olympia au apelat la el schimba cumva situatia?

1 la mana,eu nu te-am jignit pe tine dar pot sa o fac,totusi cati ani ai?26 sau 16?Prima oara la profilul tau a aparut 16.
Prefer sa fiu cu 0 pregatire decat sa-l pup in c*r pe Cristi.Peste tot singurul tau argument consta intr-un link de pe blogul lui.Vii sa ne spui ca de la un shake de ideal protein adio crestere.Esti penibil.

Daca mi-ai spune ca au apelat aia la el nu te-as crede,m-as uita la el prima oara,are prea multe aere in cap si prea multe intolerante,din punctul lui de vedere nimic nu este bun de mancat,nici macar iarba pentru ca se pisa cainii pe ea.

Eu analfabet cu 0 pregatire (teoretic) , tu pupincurist,gramatica probabil ai facut-o cu menajera lui Cristi,el nu cred ca are timp de admiratori.

Pa

One major thing that stands in between you and the fulfillment of your dream
is the willingness to start,the courage to move ahead and the faith to finish !

The only supplement people need is motivation !

Last edited by dedera : 29-05-2010 at 11:39.
dedera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010, 11:41   #32
Cristian Neagu
Registered User

Cristian Neagu's Avatar

Eu consider ca nu asta e obiectul acestui topic; evaluarea lui Cristi Margarit.Ca sa il poti evalua trebuie sa-l cunosti personal si sa ai niste criterii stiintifice.Eu am o parere buna despre Cristi si cred ca a popularizat si educat mult publicul prin aparitiile sale la tv.Noi aici vb de complet altceva si va rog sa ramaneti la topic.
- observatie nu e cazul sa tot dai linkuri Bogdane catre alt blog sau forum, pt ca incalci regulile acestui forum,obligandu-ma pana la urma sa te banez, kestie pe care evident nu doresc sa o fac, decat daca ma obligi.
Old 29-05-2010, 12:20   #33
BOGDANS
Registered User

BOGDANS's Avatar

Fac un off topic acum. Scuze nu am stiut ca prin asta incalc o regula a forumului. Nu o sa se mai intample. Pt dedera prima data am gresit din neatentie anul nasterii dupa aia am revenit deci am 26. In legatura cu shakeul de ideal mam exprimat gresit si imi cer scuze pentru asta. E ff mult de discutat pe tema proteinelor din soia, multe pareri , multe conceptii. Nu mai imi spune nimic de cristi, nu ma intereseaza ce crezi tu, deja ni sa atras atentia sa nu mai vb despre el . Rferitor la greselile de gramatica, sau exprimare, am vazut ca aici sunt acceptate si tolerate de asta m-am grabit si eu cand am postat ceva si nu am fost foarte atent.
BOGDANS is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010, 13:07   #34
dedera
Registered User

1.Ai dreptul sa ma jignesti,sa ma faci analfabet atunci cand tu stapanesti perfect domentiul unde eu sunt bata adica Limba Romana.
2.Nu ma intereseaza Cristian Margarit asa cum te intereseaza pe tine,Dl.Neagu are dreptate,poti evalua o persoana dupa ce o cunosti,in acest caz inceteaza sa il mai idolatrizezi atat pe Cristi.
3.Am uitat sa te intreb,tu ma faci pe mine analfabet cu 0 pregatire doar pentru ca m-am luat de Margarit?Aici faci o amestecatura intre Limba Romana si pregatirea mea in domeniul culturismului si nu numai,lasand la o parte faptul ca nu stii nimic despre mine.

Asta a fost ultimul meu mesaj aici,daca vrei sa imi raspunzi e alegerea ta.

One major thing that stands in between you and the fulfillment of your dream
is the willingness to start,the courage to move ahead and the faith to finish !

The only supplement people need is motivation !
dedera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010, 13:20   #35
BOGDANS
Registered User

BOGDANS's Avatar

Scuze ca team jignit. Termenul de analfabet, pe care l-am folosit nu m-am referit la Limba Romana, era cu sens figurat.
Nu il idolatrizez pe Cristi, doar am respect pentru el si cunostintele lui. Si ti-am mai spus mai sus sa nu mai deschizi subiectul despre Cristi.
Nu stiu TOTUL despre tine dar din posturile tale am ajuns sami fac o impresie despre tine. adica cear trebui sa stiu despre tine? Cum arati, cum te inbraci, eu tiam raspuns strict la posturile pe care le-ai avut.
Nici nu te mai deranja sa postezi.
BOGDANS is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2010, 15:00   #36
Nanu_ionut
Registered User

Nanu_ionut's Avatar

mai facurati inca un topic de rahat..
Nanu_ionut is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2010, 09:41   #37
Cristian Neagu
Registered User

Cristian Neagu's Avatar

Ambii primesc warn, daca mai vad asa ceva pe alt topic se lasa cu ban.

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules