Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > ANTRENAMENT
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 26-04-2009, 16:15   #1
aandrei
Registered User

ectomorf..

probabil o sa spuneti : ''de ce nu ai cautat pe forum ? trebuia sa cauti intai , dupaceea sa intrebi '' ..am cautat si tot nu am gasit cv ce sa-mi ''placa'' sa zic asa ..imi puteti spune va rog un program pt ectomorf de 6 zile pe saptamana [ 16 ani , 1.94 cm , 77 kg , sportiv de perf , iau daily formula-mass forte-fosfocreatina ] ..dar programul sa nu includa picioarele ..multumesc anticipat !
aandrei is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2009, 17:27   #2
drg
Registered User

6 zile pe sapt pt ectomorf fara picioare? mai bine nu te apuci de sala decat sa faci asa
e ca si cum ai zice: cum pot ajunge sa ma supraantrenez in maxim 7 zile?
ce poti sa faci in 6 zile ai putea cu usurinta sa faci si in 3-4 zile intr-un mod eficient.
poate ne spui si noua de ce vrei atat de mult 6 zile si fara picioare, eventual sa dai mai multe detalii.
drg is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2009, 18:00   #3
houseISmusic
Registered User

houseISmusic's Avatar

simplu , femeile nu se uita la picioare .
houseISmusic is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2009, 18:26   #4
Vender
Registered User

omg.... man u vrei sa arati bine sus si picioarele sa fie ca 2 bete?? vb aia "2 bete fipten fund aparat de mers pe drum"......
Si pe urma cand ai sa vezi ca arati bine sus si jos nu ai sa regreti si ai sa incerci sa iti refaci structura dar la picioare nu se face la fel de usor ca sus deoarece picioarele suporta un efort mai mare.
Deci ar fi mai bine sa te gandesti inainte sa te apuci de sala.....
Vender is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2009, 18:33   #5
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by aandrei
probabil o sa spuneti : ''de ce nu ai cautat pe forum ? trebuia sa cauti intai , dupaceea sa intrebi '' ..am cautat si tot nu am gasit cv ce sa-mi ''placa'' sa zic asa ..imi puteti spune va rog un program pt ectomorf de 6 zile pe saptamana [ 16 ani , 1.94 cm , 77 kg , sportiv de perf , iau daily formula-mass forte-fosfocreatina ] ..dar programul sa nu includa picioarele ..multumesc anticipat !
lasa prostiile si lucreaza si picioarele daca poti. 4 antr/saptamana ajung.
Old 26-04-2009, 23:51   #6
aandrei
Registered User

) ..nu vreau sa fac picioare pt ca deja le am destul de mari .. la mine acuma e invers ..am picioarele mari .. si de la brau in sus .. destul de slabut ... plus ca as pierde din viteza , am scris mai sus ca fac sport de perf (aerob) ..nu`i vb`a de femei )) ..oricum am inteles ca imi sunt destule doar 3-4 zile ..imi puteti spune va rog si mie un program ?
aandrei is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2009, 06:29   #7
Cristian Neagu
Registered User

Cristian Neagu's Avatar

http://www.topculturism.ro/dr.redis/...ad.php?t=13338

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules