Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > ORICE ALTCEVA
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply

Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 25-10-2010, 18:16   #1
badrhari2008
Registered User

badrhari2008's Avatar

pt domnu neagu ...aberatii sau nu ?:))

din intamplare am gasit un link in care un "cercetator " ) roman saracu care vrea sa faca bani pe urma unor prosti vinde un ghid pt abdomen :sunt aberatii nu ? ..io asa cred http://unabdomenplat.info/?gclid=CP3...FdUx3wodWkn9Lg vrajeala incepe de pe aici :"Acum permite-mi sa impart cu tine...

Cele 5 cele mai mari greseli pe care probabil le faci in programul tau de antrenament...si cum sa le corectezi imediat pentru a scapa de grasimea aia de pe burta!"....am postat pt ca am vazut in cele 5 grseli ca se ia de culturisti )
badrhari2008 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2010, 14:05   #2
bn13kgula
Registered User

bn13kgula's Avatar

macar ai citit cu atentie ce scrie acolo de culturisti?

nu stiu ce o zice el prin cartea aia, dar acolo vrea sa spuna ca pentru o persoana cu talie de 100cm nu sunt recomandate exercitiile de izolare pe care le folosesc culturistii, ceea ce mie unu mi se pare foarte corect.

Cat despre dieta de care vorbeste el pe-acolo, cum ca nu trebuie eliminate grasimile si carbo, eu cred ca ar vrea sa sugereze un program alimentar in care dimineata inainte de antr sa consumi carbo+prot, dupa antr. grasimi+prot, iar seara doar prot. (parerea mea).
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules