Go Back   FITNESS . NUTRITIE . ANTRENAMENT . CULTURISM . SUPLIMENTE NUTRITIVE . SCADERE IN GREUTATE > SEX
User Name
Password
FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

View Poll Results: Cum il aveti ?
Circumcised 33 28.45%
Uncircumcised 83 71.55%
Voters: 116. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Search this Thread Rate Thread Display Modes
Old 06-08-2008, 23:17   #31
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Originally Posted by diavolitza
da air, de ce nu? nu are probleme de ce sa isi faca circumcizie? aici nu se aplica regula cu ce poti face azi...sa isi faca doar in cazul va necesita acest lucru, tu ti-ai facut preventiv sau ce?
nu mi-am facut si nici nu mi-as face vreodata.
sorry daca formularea a fost cam neinteleasa. n-am spus-o ca si cum ar fi ceva rau sa ai mentalitatea respectiva.
Old 06-08-2008, 23:42   #32
diavolitza
Registered User

atunci imi cer si eu scuze pt neintelegere, eu sunt chiar total impotriva acestui lucru, dar deh, ce putem face, dak esti cu cineva care este circumcis, banuiesc ca nu il pui sa isi faca operatie de implant de piele, nu? te conformezi cu ce ai si incerci sa te concentrezi orice ai face sa fie la cote maxime
diavolitza is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2008, 23:47   #33
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
atunci imi cer si eu scuze pt neintelegere, eu sunt chiar total impotriva acestui lucru, dar deh, ce putem face, dak esti cu cineva care este circumcis, banuiesc ca nu il pui sa isi faca operatie de implant de piele, nu? te conformezi cu ce ai si incerci sa te concentrezi orice ai face sa fie la cote maxime

daca tipei nu i-ar conveni ca nu sunt circumcis, as las-o. nu-i convine asta este, cauta-ti altul. sunt genul de om caruia daca ii dai o sarcina o face cum poate mai bine, dar daca apar nemultumiri, raspunsul meu este intotdeauna "nu-ti convine, fa-o singur".

bine, nu in toate cazurile. doar in cazurile in care nu am niciun interes si fac un serviciu unei persoane care nu reprezinta pentru mine mai nimic.
Old 01-11-2008, 22:24   #34
UzziRaider90
Registered User

UzziRaider90's Avatar

Eu m-am nascut cu "ea" circumcisa si mai tarziu cand am fost internat in spital [ dar tot mic, aveam vreo cateva luni ] doctorul a vazut ca n-am preput si a intreba-o pe maica-mea: "Doamna, faceti parte dintr-o secta cumva?"...La inceput mama nu a inteles la ce se refera doctorul..nici exprimarea lui nu era tocmai evidenta,dar dupa ce a lamurit ce-a vrut sa spuna si mama i-a explicat ca nu face parte din nicio secta si ca asa m-am nascut, doctorul a zis ca n-a mai vazut copil sa se nasca circumcis si cica: "Apai,doamna, fiul dvs s-a nascut barbat"[ astea au fost cuvintele doctorului, eu nu ma laud cu nimic, oricum se referea strict la faptul ca m-am nascut cu penisul circumcis ].Faina poveste,nu?
UzziRaider90 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 23:54   #35
Halter
Registered User

Halter's Avatar

faina de tot
Halter is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2008, 17:45   #36
diavolitza
Registered User

Quote:
Originally Posted by UzziRaider90
Eu m-am nascut cu "ea" circumcisa si mai tarziu cand am fost internat in spital [ dar tot mic, aveam vreo cateva luni ] doctorul a vazut ca n-am preput si a intreba-o pe maica-mea: "Doamna, faceti parte dintr-o secta cumva?"...La inceput mama nu a inteles la ce se refera doctorul..nici exprimarea lui nu era tocmai evidenta,dar dupa ce a lamurit ce-a vrut sa spuna si mama i-a explicat ca nu face parte din nicio secta si ca asa m-am nascut, doctorul a zis ca n-a mai vazut copil sa se nasca circumcis si cica: "Apai,doamna, fiul dvs s-a nascut barbat"[ astea au fost cuvintele doctorului, eu nu ma laud cu nimic, oricum se referea strict la faptul ca m-am nascut cu penisul circumcis ].Faina poveste,nu?
poate ai avut prb si te-a circumcis la nastere si nu au vrut sa iti zica sa nu te razbuni pe ei (parinti) ca ti-au taiat din cocos eu nu cred ca te poti naste asa...
Old 03-11-2008, 19:08   #37
BogdanMM
Registered User

BogdanMM's Avatar

``Datorita faptului ca sunt circumcisi, evreii si arabii au cele mai mici rate ale cancerului de col uterin la femei din lume.
Asta datorita faptului ca un penis circumcis e mai putin probabil sa fie vector pentru virusul Papiloma, care la femei e asociat cu cancerul de col.``
Old 04-11-2008, 00:48   #38
erik
Registered User

Interesant. Si la barbati cu ce e asociat?
erik is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 10:35   #39
BogdanMM
Registered User

BogdanMM's Avatar

cred ca in cazul acesta barbatul poate fii doar purtator? .. nu stiu
Old 04-11-2008, 18:29   #40
diavolitza
Registered User

Quote:
Originally Posted by BogdanMM
cred ca in cazul acesta barbatul poate fii doar purtator? .. nu stiu
ca si la bolile cu transmitere sexuala barbatul e intotdeauna purtator iar femeia gazda virusului....
Old 04-11-2008, 19:38   #41
erik
Registered User

Misto
erik is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 20:00   #42
Alex Popescu
Registered User

Alex Popescu's Avatar

Quote:
Originally Posted by erik
Misto

ESTE?
Alex Popescu is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 23:47   #43
UzziRaider90
Registered User

UzziRaider90's Avatar

Quote:
poate ai avut prb si te-a circumcis la nastere si nu au vrut sa iti zica sa nu te razbuni pe ei (parinti) ca ti-au taiat din cocos eu nu cred ca te poti naste asa...

Comunicarea este maxima intre mine si maica-mea.Cu siguranta nu m-a mintit...Dar apropo de faptul ca nu crezi:daca se nasc atatia oameni handicapati, cu diverse anomalii genetice, plus multe alte ciudatenii, atunci sa fie asta cel mai neverosimil "deficit" congenital de care ai auzit?

Last edited by UzziRaider90 : 04-11-2008 at 23:54.
Old 10-06-2009, 11:30   #44
tomslayer
Registered User

Quote:
Originally Posted by I&Q
Salut,
De ceva timp ma gindeam de ce oare la uniea penisul e (" Circumcised " ca in imagine) dar la mine arata (" Uncircumcised ") ..
Am gasit raspunsul pe inet (interventia medicului).
Ce e de facut , la 19 ani pe care ii am?

Circumcised = are caciula (prinde bine iarna)
Uncircumcised = nare caciula

tomslayer is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2009, 12:25   #45
MariusBoss
Registered User

gresit.. uncircumcised=necircumcis..ddeci are caciula
circumcised=circumcis adik taiat si n-are caciula
MariusBoss is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2009, 17:44   #46
tomslayer
Registered User

yeah, my bad

eram in graba, si le-am amestecat
tomslayer is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 21:16   #47
alexg17
Registered User

Quote:
Originally Posted by UzziRaider90

si cand vrei sa te pisi cum faci nu sare stropi peste tot in jur?)
alexg17 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 22:59   #48
Halter
Registered User

Halter's Avatar

Quote:
Originally Posted by alexg17
nu cred ca stropeste,cel putin asa deduc eu
Halter is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009, 16:40   #49
MariusBoss
Registered User

din ce s-a vvotat aici vad ca 45 sunt cu p**a fara cap.adik acoperit capul.e impropriu spus.
MariusBoss is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2009, 01:39   #50
UzziRaider90
Registered User

UzziRaider90's Avatar

Smile

Quote:

Cand vreau "sa ma pis" ma pis! Cand "ma pis" nu "sare stropi". Care "sunt" logica ta?
Old 04-02-2010, 23:05   #51
Praetorian
Registered User

Quote:

Cand se "pisa" (urineaza), o face normal, n-are nici un fel de legatura circumcizia cu urinatul! A fi circumcis = a nu mai avea pielea preputiului (acea piele care acopera capul organului) , deci nu are nici un fel de legatura cu orificiul pe unde urinezi!

p.s. Sper sa nu te superi iar ca mi-am permis sa te corectez, bafta!
Praetorian is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010, 00:24   #52
alexg17
Registered User

iar vorbeste gura fara tine bai baiatule?nu vezi ca postul ala e de anul trecut?
Old 05-02-2010, 01:59   #53
Praetorian
Registered User

Quote:
iar vorbeste gura fara tine bai baiatule?nu vezi ca postul ala e de anul trecut?

Baietica, stai calm ca-ti ies pete pe fata, nu te mai agita. Am vrut doar sa te scot din dilema, atata tot! In privinta limbii Romane, n-am ce zice, nota 10 in special la gramatica! Chiar nu stiu a cui gura vb fara el, mai bine uita-te la ce idiotenii scrii.... Inca odata iti spun si sper sa intelegi, N-AM NIMIC PERSONAL CU TINE si nici cu alt membru al forumului, dar nu pot sta cu mana in san cand voi scrieti numai si numai tampenii...No Offence, dar sunt o multime de oameni circumcisi in lumea asta, ti-ai pus intrebarea oare ei cum urineaza, sau sa ma exprim ca tine : cum "se pisa"!?
Old 05-02-2010, 12:36   #54
alexg17
Registered User

si cine esti tu sa ne judeci pe noi?cumva mama?iesi de pe forum odata ca il infectezi rau de tot,nu vezi ca nimeni nu te vrea aici!?!?
Old 05-02-2010, 13:20   #55
Praetorian
Registered User

[quote=alexg17]si cine esti tu sa ne judeci pe noi?cumva mama?iesi de pe forum odata ca il infectezi rau de tot,nu vezi ca nimeni nu te vrea aici!?!?[/QU

Eu nu judec pe "voi", eu nu judec pe nimeni, imi spun doar parerea (atata tot). Dar tu cine esti sa-mi spui mie sa ies din acest forum? Nu-mi dau seama cum te mai lasa d-nul Neagu sau moderatorii de aici, la cate dobitocenii scrii si ce stil mizerabil ai de a te exprima..... Esti incult tare de tot, nu stiu cum te suporti si sunt sigur ca esti si COCALAR!!!!!!

p.s. Mai citeste si tu o carte, chiar daca o sa ti se para ceva SF....
Old 05-02-2010, 13:24   #56
alexg17
Registered User

vorbeai de tine aici????sau de cine ca n-am inteles....))hai ca m-am saturat de tine ca oricum nu intelegi nimic
Old 05-02-2010, 13:48   #57
Praetorian
Registered User

Quote:
vorbeai de tine aici????sau de cine ca n-am inteles....))hai ca m-am saturat de tine ca oricum nu intelegi nimic

Pai la ce stil de COCALAR ai de a te exprima, normal ca nu inteleg, oricum hai pune-ti lantul de aur la gat si ghiulurile pe degete si iesi pe strase, poate,poate te remarca si pe tine vreo stancutza!
Old 05-02-2010, 14:57   #58
AirDany
Registered User

AirDany's Avatar

Quote:
Aici chiar te-ai luat degeaba de el. De data asta de ce a vorbit gura fara el din moment ce a spus ceva corect?
Old 05-02-2010, 15:25   #59
Flusy
Registered User

Flusy's Avatar

Send a message via Yahoo to Flusy
Circumcised de mic )
You want to know the secret? The secret to geting huge? Bro, there are no fuckin secrets. Sorry. People always want that secret exercise, secret diet, or little secret pill. All the shit that works is right out in front of your face. You just got to open up your eyes to see it. There aren't any short cuts or any fucking free passes. You got to roll the dice and move one step at a time.
Flusy is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010, 15:38   #60
Praetorian
Registered User

Quote:
Originally Posted by AirDany
Aici chiar te-ai luat degeaba de el. De data asta de ce a vorbit gura fara el din moment ce a spus ceva corect?

Asa face tot timpul, dar este de inteles din moment ce este un COCALAR care nu accepta sa fie contrazis in momentele cand spune numai prostii. Daca te uiti in acest topic sa vezi ce tampenii a putut sa scrie, ti se zbarleste pielea pe tine. Eu am vrut doar sa-l "luminez" in legatura cu circumcizia, saracu de el avea impresia ca acei barbati care sunt circumcisi, nu mai pot urina, sau asa cum s-a exprimat el : "nu se mai pisa" !!!!!!!
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules